Matematyka w podstawówce

Stronę internetową Matematyka w podstawówce tworzę z myślą o uczniach, rodzicach oraz nauczycielach. Publikuję ciekawostki matematyczne, materiały z lekcji, zadania dodatkowe oraz przykładowe kartkówki i sprawdziany. Zapraszam również do zapoznania się z moimi filmami z instrukcjami ale uczniów i nauczycieli.

Bardzo popularna jest zakładka GRY, tam zebrałam gry znalezione na różnych stronach internetowych oraz swoje stworzone na darmowej platformie LearningApps.org.

Publikuję też opisy darmowych aplikacji matematycznych na tablet oraz gry logiczne czy łamigłówki, które polecam do wykorzystania na zajęciach. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na lekcje matematyki, m. in. zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO, kości do gry czy też robotów.

Tworzenie strony internetowej jest czasochłonne, ale przynosi mi wiele satysfakcji i zadowolenia. Statystyki strony pokazują coraz większe zainteresowanie nią. Miesięczne strona ma 44 000 aktywnych użytkowników, 12 000 tygodniowo a dziennie 2 400 użytkowników. Film reklamujący stronę.